Szamba betonowe Czyżew

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Czyżew

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Czyżew

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.