Szamba betonowe Drohiczyn

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Drohiczyn

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Drohiczyn

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.