Szamba betonowe Grajewo

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Grajewo

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Grajewo

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.