Szamba betonowe Knyszyn

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca cechuje się dużą wodoodpornością. Może więc być wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu kłopotów – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Knyszyn

Szambo betonowe Knyszyn

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i niszczenie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!