Szamba betonowe Kolno

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kolno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kolno

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.