Szamba betonowe Krynki

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Krynki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Krynki

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.