Szamba betonowe Łapy

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Łapy

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łapy

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.