Szamba betonowe Siemiatycze

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Siemiatycze

Szambo betonowe Siemiatycze

Najlepszej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez dekady!