Szamba betonowe Sokółka

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do wielu problemów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i pełne usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Sokółka

Szambo betonowe Sokółka

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i niszczenie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!