Szamba betonowe Stawiski

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Stawiski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Stawiski

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.