Szamba betonowe Suchowola

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca cechuje się dużą odpornością na wodę. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Suchowola

Szambo betonowe Suchowola

Najwyższej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz pękanie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej kubaturze szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć auto przez lata!