Szamba betonowe Supraśl

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Supraśl

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Supraśl

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.