Szamba betonowe Szepietowo

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Szepietowo

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Szepietowo

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.