Szamba betonowe Tykocin

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc zostać wkopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Tykocin

Szambo betonowe Tykocin

Najwyższej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie i niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość darmowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć samochód przez dekady!