Szamba betonowe Wasilków

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Wasilków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wasilków

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.