Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu cechuje się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę długi czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania szamb, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Wysokie Mazowieckie

Szambo betonowe Wysokie Mazowieckie

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i niszczenie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!