Szamba betonowe Zambrów

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Zambrów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zambrów

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.