Szamba betonowe Człuchów

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego surowca cechuje się wysoką wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu problemów – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Człuchów

Szambo betonowe Człuchów

Najlepszej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w dużej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania roślin w czasie lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!