Szamba betonowe Dzierzgoń

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem być zakopany głęboko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Dzierzgoń

Szambo betonowe Dzierzgoń

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć i pękanie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na wodę można zagwarantować sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!