Szamba betonowe Krynica Morska

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc być wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być kosztowne. Należy tylko zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Krynica Morska

Szambo betonowe Krynica Morska

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie oraz niszczenie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów w czasie lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający za darmo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!