Szamba betonowe Nowy Staw

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa problemów – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i pełne usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Nowy Staw

Szambo betonowe Nowy Staw

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części szamba i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania roślin podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!