Szamba betonowe Skórcz

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Skórcz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Skórcz

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.