Szamba betonowe Bieruń

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne prace instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Bieruń

Szambo betonowe Bieruń

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w większej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie sporą objętość darmowej wody idealnej do podlewania roślin podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający za darmo podlewać ogrówek lub myć auto przez dekady!