Szamba betonowe Cieszyn

Oferujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, korzystając z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do wielu problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Cieszyn

Szambo betonowe Cieszyn

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć i niszczenie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie części zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na wodę można zapewnić sobie wystarczającą objętość darmowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo nawadniać ogrówek czy myć auto przez lata!