Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Czechowice-Dziedzice

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.