Szamba betonowe Czeladź

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu cechuje się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, aż kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Czeladź

Szambo betonowe Czeladź

Najwyższej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz niszczenie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo należy wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w większej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę możesz zapewnić sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów podczas upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!