Szamba betonowe Czerwionka-Leszczyny

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i pełne usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Czerwionka-Leszczyny

Szambo betonowe Czerwionka-Leszczyny

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć i niszczenie. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć samochód przez lata!