Szamba betonowe Imielin

Proponujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może więc zostać wkopany głęboko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący czas, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy tylko powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Imielin

Szambo betonowe Imielin

Wysokiej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę oraz pękanie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania kwiatów podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający za darmo podlewać warzywnik czy myć auto przez dekady!