Szamba betonowe Kalety

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może więc być wkopany daleko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Kalety

Szambo betonowe Kalety

Najlepszej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na wodę można zapewnić sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!