Szamba betonowe Koziegłowy

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Koziegłowy

Szambo betonowe Koziegłowy

Wysokiej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie oraz nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zapewnić sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!