Szamba betonowe Krzepice

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Krzepice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Krzepice

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas uaplnego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.