Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kuźnia Raciborska

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.