Szamba betonowe Łaziska Górne

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Łaziska Górne

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łaziska Górne

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.