Szamba betonowe Łazy

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Łazy

Szambo betonowe Łazy

Najwyższej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę i nieszczelności. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć auto przez lata!