Szamba betonowe Lędziny

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Lędziny

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lędziny

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to spory problem dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.