Szamba betonowe Lubliniec

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Lubliniec

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lubliniec

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.