Szamba betonowe Miasteczko Śląskie

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do wielu komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Miasteczko Śląskie

Szambo betonowe Miasteczko Śląskie

Najlepszej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i pękanie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda będzie zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie sporą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć auto przez dekady!