Szamba betonowe Ogrodzieniec

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Ogrodzieniec

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ogrodzieniec

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.