Szamba betonowe Orzesze

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy tylko powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Orzesze

Szambo betonowe Orzesze

Wysokiej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i niszczenie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć auto przez dekady!