Szamba betonowe Pilica

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może więc być wkopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Należy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Pilica

Szambo betonowe Pilica

Najwyższej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w sporej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do podlewania kwiatów w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać warzywnik lub myć auto przez dekady!