Szamba betonowe Pszczyna

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Pszczyna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pszczyna

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.