Szamba betonowe Pszów

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Pszów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pszów

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.