Szamba betonowe Radlin

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Radlin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Radlin

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.