Szamba betonowe Radzionków

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca cechuje się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę długi okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być drogie. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Radzionków

Szambo betonowe Radzionków

Najlepszej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie sporą objętość darmowej wody idealnej do podlewania kwiatów w czasie lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!