Szamba betonowe Szczekociny

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Szczekociny

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Szczekociny

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.