Szamba betonowe Szczyrk

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Szczyrk

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Szczyrk

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.