Szamba betonowe Toszek

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Toszek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Toszek

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to spory problem dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.