Szamba betonowe Ustroń

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Ustroń

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ustroń

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.