Szamba betonowe Wojkowice

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Wojkowice

Szambo betonowe Wojkowice

Wysokiej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie dużą ilość darmowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas upałów. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać ogrówek lub myć auto przez lata!