Szamba betonowe Żarki

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Żarki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Żarki

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory problem dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.